internet download manager full

İnternet Download Manager v6.42 Build 10 Türkçe


İnternet Download Manager, bir dosya indirme programıdır. Oldukça sade ve basit bir arayüzü vardır. Türkçe olmak üzere birçok dilde kullanabilirsiniz. Programın kısa adı IDM'dir. Program internet hızınızı sonuna kadar kullanır. Tarayıcı üzerinden yapılan indirmelere oranla çok daha iyi verim alırsınız. Bunun yanı sıra turbobit, uploaded ya da benzeri dosya paylaşım sitelerinde premium hesabınız bulunuyorsa ara ekranlarla uğraşmayıp program indirme işlemini sizin için otomatik yapar.
AutoCAD tum seri full indir

AutoDesk AutoCAD - Tüm Sürümler -


AutoDesk AutoCAD, AutoCAD, Autodesk tarafından geliştirilmiş 2 ve 3 boyutlu bilgisayar destekli tasarım (CAD) programıdır. 1982 yılından beri piyasada olan AutoCAD, mimarlık, mühendislik, inşaat, harita çizimi, ürün tasarımı ve grafik tasarım gibi birçok farklı alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. AutoCAD programı, kullanıcıların hassas ve ölçeklenebilir çizimler oluşturmasına, 3D modeller ve animasyonlar yapmasına, teknik dokümantasyon hazırlamasına ve projelerini daha verimli bir şekilde yönetmesine olanak tanır. Programının 2000 ile 2024 yılları arasındaki tüm sürümleri konu devamında paylaşılmıştır.
Winamp PRO full turkce indir

Winamp PRO 5.666 Build 3516 Final


Winamp, Nullsoft tarafından geliştirilmiş bir medya oynatıcısıdır. İlk olarak 1997'de piyasaya sürüldü ve Windows için en popüler medya oynatıcılarından biri haline geldi. Winamp, MP3, AAC, OGG ve WAV dahil olmak üzere çeşitli ses biçimlerini çalabilir. Ayrıca video dosyalarını da çalabilir.Kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ana pencere, çalınan şarkının adını, sanatçısını ve albümünü gösterir. Ayrıca bir oynatma çubuğu, bir ses seviyesi denetimi ve bir tekrar düğmesi vardır. Winamp ayrıca bir ekolayzır ve bir ses spektrum analizörü içerir.çok özelleştirilebilir bir oynatıcıdır. Kullanıcılar, görünümlerini değiştirmek için farklı görünümler ve eklentiler indirebilir. Winamp ayrıca, şarkıları otomatik olarak çalmak için çalma listeleri oluşturmak için kullanılabilir.
K-Lite Codec Pack Mega indir

K-Lite Codec Pack Mega v17.8.0


K-Lite Codec Pack, Windows işletim sistemi için ses ve video dosyalarını oynatmak için gerekli olan kodekleri içeren bir pakettir. Codec'ler, ses ve video verilerini sıkıştırmak ve açmak için kullanılan yazılımlardır. Birçok farklı ses ve video formatı mevcuttur ve her formatın kendi kodeği vardır. K-Lite Codec Pack, en yaygın ses ve video formatlarının kodeklerini içerir, bu sayede bilgisayarınızda herhangi bir formatı oynatabilirsiniz.
GOM Player turkce son surum full indir

Gom Player v2.3.93 Türkçe (Win/MAC)


GOM Player, Gretech tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir medya oynatıcı programıdır. 2003 yılında piyasaya sürülen GOM Player, Windows ve macOS işletim sisteminde çalışır ve çok çeşitli video ve ses formatlarını oynatabilme özelliğine sahiptir. Kullanımı çok kolay pratik bir media player dır.
Solidworks tum surumler full turkce indir

Solidworks Tüm Sürümler


SolidWorks, 3D katı modelleme, 2D teknik çizim, montaj, animasyon, simülasyon ve daha fazlasını içeren bir bilgisayar destekli tasarım (CAD) ve bilgisayar destekli mühendislik (CAE) yazılımıdır. Program çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunlara imalat, inşaat, otomotiv, havacılık, savunma, sağlık hizmetleri ve daha fazlası dahildir.

Tüm sürümler tek konu altına toplanmıştır...
Adobe Master Collection CC 2023 Türkçe Full

Adobe Master Collection CC 2023 Türkçe


Adobe Master Collection CC, Adobe tarafından sunulan bir abonelik hizmetidir. Bu hizmet, fotoğraf, grafik tasarım, video düzenleme, web tasarımı, animasyon, çizim ve boyama gibi çeşitli yaratıcı alanlarda kullanılan Adobe yazılımlarının tamamını içerir.Adobe Master Collection CC, profesyonel ve amatör kullanıcılar için ideal bir yaratıcı yazılım paketidir. Bu hizmet, fotoğraf düzenleme, grafik tasarım, video düzenleme, web tasarımı, animasyon, çizim ve boyama gibi çeşitli alanlarda yaratıcı projeler gerçekleştirmenize yardımcı olur.
rufus iso yazdirma programi indir

Rufus 4.1.2045


Rufus, Windows için ücretsiz ve açık kaynaklı bir taşınabilir uygulamadır. USB flash sürücüleri biçimlendirmek ve önyüklenebilir USB bellekler oluşturmak için kullanılabilir. Rufus, Windows 7'den Windows 11'e kadar tüm Windows sürümlerini destekler ve Linux dağıtımlarının yanı sıra diğer işletim sistemlerini de destekler.